Kde se sejdem na kafe? V Tvojí mámě.

Že jde o nějaký vtip? Tak to teda ani náhodou. Ve Vršovicích totiž vyrostla nová kavárna. A nejenom, že má skvělé jméno, je skvělá i uvnitř.  Chvilku po jejím otevření se strhla blogerská vlna. Tvoje máma byla všude. Všude asi ne, ale na instagramu a blozích jí bylo plno. To mě zezačátku nakoplo, jít jí omrknout, pak už toho sice bylo až moc, ale vyrazila jsem. Najdete jí kousek od zastávky Čechovo náměstí.

Co vás nadchne hned na první pootevření dvěří,  je vyvýšené patro, no kdo to má? Barista je tam moc milý a ochotný (zase já a těch mejch milion otázek), a slečna/paní, která má podle mě na svědomí ty bóžo dobroty, je opravdu sluníčko.

Nabídka je, řekla bych, podobná jako u ostatních kaváren. Ovšem to bude asi tím, že v kavárně asi nebudete nabízet pivo. Takže klasika od espressa, přes cappuccino, batch brew, čaje, chai tea, až po domácí limonády. Ke kávě si můžete dát drobenkové koláče a jiné dobroty a dokonce tu mají i polévky. Já zvolila flatwhite a k němu jablečný koláč. Nebudu tady psát nějaký děsný romány, prostě to byla dobrota.

Interiér kavárny je různorodý a na někoho to může působit rušivým dojmem. Já jsem si ale hověla na lavici plné polštářků a kdo mě zná, ten ví, že to je pro mě vrchol blaha (nic není víc než hodně polštářků, možná jen další polštářky). Abych to shrnula, Tvoje máma je pro ty, kteří se nechtějí tlačit v Coffe roomu a čekat hodinu na objednávku Cafefinu. Takže až budete mít cestu kolem, nezapomeňte se zastavit a vzít sebou třeba mámu.

Réza

Nepřehlédněte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *